Szukaj motywu

Wg Kategorii

FotoTapety

Fototapety z wybranego zdjęcia

W naszym sklepie oferujemy również możliwość stworzenia oraz wydrukowania fototapet ściennych na wymiar. Stanowią one ciekawe elementy aranżacyjne, które możemy zastosować w każdym pomieszczeniu w naszym domu czy mieszkaniu. Co więcej fototapety ze zdjęcia na zamówienie to nie tylko idealne dekoracje na ścianę. Pomysłowym rozwiązaniem może okazać się również fototapeta na drzwiach. Do wyboru odpowiedniego na fototapetę zdjęcia bądź grafiki proponujemy klientom użycie naszej wyszukiwarki w bazie zawierającej ponad 40 milionów grafik, zdjęć oraz obrazów.
ZOBACZ NASZE PROPOZYCJE!        OPISY PODŁOŻY DO FOTOTAPET

fototapety

Tanie fototapety do salonu

Najpopularniejszym rozwiązaniem w dekoracji domu poprzez fototapety na ścianę jest przyklejenie jej na ścianie w salonie. W ten sposób stworzymy wspaniały klimat i ożywimy wnętrze. Fototapety do salonu świetnie sprawdzą się również w małych pomieszczeniach w celu optycznego powiększenia przestrzeni. Z kolei fototapety ze zdjęciem z rodzinnego archiwum, wprowadzą do salonu ciepłą atmosferę.

Fototapeta do pokoju dziecięcego i młodzieżowego

Fototapeta do pokoju dziecięcego to wspaniały sposób na stworzenie pięknej dekoracji na ścianę w małym królestwie naszych pociech. Kiedy dzieci podrosną, dzięki taniej fototapecie, z łatwością możemy odświeżyć nieco klimat wnętrza. Fototapety na wymiar ze zdjęciem świetnie sprawdzą się również jako dekoracja pokoju młodzieżowego.

Fototapeta na wymiar do kuchni i łazienki

Dzięki możliwości stworzenia fototapety na wymiar, możemy idealnie dopasować tapetę do naszych indywidualnych potrzeb. Bardzo ciekawie prezentuje się np. fototapeta do kuchni w wolnych przestrzeniach nad blatem kuchennym lub pomiędzy szafkami. Z kolei w łazience możemy zagospodarować różne powierzchnie przy lustrze czy nawet w kabinie prysznicowej.

Fototapeta do sypialni na ścianę

W sypialni postawmy na fototapety ścienne, które podkreślą spokojny klimat wnętrza. W ten sposób urządzimy sobie idealne miejsce do wypoczynku i relaksu. Dla przykładu, fototapeta do sypialni może przedstawiać motywy roślinne, a także spokojne krajobrazy czy pejzaże.

Fototapety ścienne i fototapety na drzwi

Tanie fototapety potrafią całkowicie odmienić wnętrze, bez konieczności przeprowadzenia kosztownego remontu. Oferujemy nie tylko fototapety na ścianę. Bardzo ciekawym rozwiązaniem w sam raz do Twojego mieszkania mogą również okazać się fototapety na drzwi. Wybierając odpowiednie ujęcie możemy uzyskać fantastyczne efekty optyczne.