Szukaj motywu

Wg Kategorii

FotoNaklejki

Fotonaklejki ze zdjęciem

Fotonaklejki stanowią wspaniały element dekoracyjny, który może mieć różne zastosowania. Możemy przykleić naklejki na ścianę, na drzwi lub na meble, a nawet na lodówkę. Natomiast jeśli jesteśmy zainteresowani udekorowaniem większych powierzchni w naszym domu czy mieszkaniu, to zdecydowanie polecamy wybór dużej fototapety na ścianę.
FOTONAKLEJKI - INSPIRACJE      PODŁOŻA DO DRUKU FOTONAKLEJEK

fotonaklejka

Fotonaklejka ze zdjęcia na meble

Ogromną zaletą naklejki ze zdjęć jest uniwersalność. Możemy je przyklejać na różne powierzchnie. Fotonaklejka ze zdjęcia przydaje się szczególnie, kiedy chcemy odświeżyć aranżację wnętrza małym kosztem - np. zamiast kupować nowe meble możemy je okleić naklejką z ciekawym wzorem. Wspaniałe efekty przestrzenne i estetyczne możemy również uzyskać stosując fotonaklejki na drzwi.

Naklejka na ścianę

Fotonaklejka naścienna to w porównaniu z fototapetą, prostsza i tańsza opcja udekorowania ściany w naszym domu czy mieszkaniu. Świetnie sprawdzi się w przypadku mniejszych i nieregularnych przestrzeni - wolnych miejsc pomiędzy szafkami czy blatem kuchennym. Naklejka na ścianę stwarza także ciekawe możliwości aranżacyjne. Z ich pomocą można całkowicie odmienić klimat wnętrza lub nadać mu żywy charakter.

Stwórz unikalne fotonaklejki ze zdjęć online

Intuicyjny system składania zamówień w serwisie pozwala na stworzenie spersonalizowanej fotonaklejki online ze zdjęć z domowego archiwum fotografii lub z bazy dostępnej w bankach zdjęć takich jak np. Fotolia.pl. Aby złożyć zamówienie na fotonaklejki online wystarczy założyć bezpłatne konto i wybrać interesujące nas opcje - wzór fotonaklejki, rozmiar, a także sposób dostawy.