Szukaj motywu

Wg Kategorii

FotoTapety Malediwy

Fototapety Malediwy to wyspiarski kraj

Malediwy wyróżniają się niesamowitym pięknem i przepychem natury. Fototapeta Malediwy jest niezwykle malownicza. Malediwy obejmują 1200 wysp i 26 atoli. Ten wspaniały, wyspiarski kraj urzeka turystów z całego świata. Fototapety Malediwy mogą przedstawiać egzotyczne wyspy, urzekające błękitne wody morza, lśniące, piaszczyste plaże, niesamowite rafy. Na Malediwach można uprawiać sporty wodne. Najlepiej odwiedzać Malediwy od grudnia do kwietnia, wtedy są najlepsze warunki atmosferyczne.

Fototapety Malediwy - północny Atol Male

Północny Atol Male usytuowany jest na południowym krańcu atolu Kaafu. Jest największym miastem na Malediwach i najpopularniejszym celem podróży. Panorama Malediwy jest przepiękna i ożywi każde wnętrze. Kiedyś Male było siedzibą królewskich dynastii, a teraz nazywane jest Wyspą Króla. Panuje na nim tropikalny klimat monsunowy, a deszcze występują przez większą część roku. Utrzymuje się tutaj umiarkowana temperatura. Pejzaż Malediwy może przedstawiać rafy koralowe i piaszczyste plaże. Do głównych atrakcji Male możemy zaliczyć Meczet Piątkowy, nurkowanie z akwalungiem i snoorkeling, rynek rybny, Muzeum Narodowe, klub nurkowy, skutery podwodne i Pomnik Tsunami.

Fototapety Malediwy - Wyspa Słońca

Fototapety Malediwy można zawiesić na ścianę. Wyspa Nalaguraidhoo znajduje się na południowym atolu Ari. Nazywana jest Wyspą Słońca. Fototapety Malediwy mogą być wykonane na wymiar, na indywidualne życzenie klienta. Wyspa Słońca jest jednym z najważniejszych miejsc na Malediwach. Wyróżnia się przepięknymi plażami, wspaniałymi, tropikalnymi kwiatami i niezwykłą zielenią. Przyciąga turystów z całego świata, którzy chcą się wygrzewać na łonie natury. Możemy wybrać naścienne fototapety, przedstawiające Malediwy. Dzięki niezwykłej, urokliwej i niebieskiej wodzie, a także przepięknym plażom i bajecznym kurortom, wyspa jest uwielbiana przez turystów. Przyciąga spokojem i pięknem, jest idealnym miejscem dla narzeczonych i nowożeńców.
Sortowanie