Szukaj motywu

Wg Kategorii

FotoTapety Pop Art

Eleganckie wnętrze inspirowane pop artem

Pop art to ruch artystyczny, który pojawił się w połowie lat 50. ubiegłego wieku w Wielkiej Brytanii i pod koniec lat 50. w Stanach Zjednoczonych. Stanowił wyzwanie dla tradycyjnej sztuki, włączając w to tapety pop art przedstawiające motywy kultury popularnej, takie jak reklamy, newsy. Schemat kolorów jest jasny i kontrastowy. Projektując wnętrze w takim stylu, możesz wybrać dwa jasne kontrastujące kolory i jeden neutralny, aby je zrównoważyć. Meble z lat 60 będą się doskonale prezentować w takim pomieszczeniu. Pomyśl o retro-futurystycznych krzesłach, minimalistycznych kanapach i fotelach. Bądź kreatywny i nie myśl szablonowo. Na ścianę możesz wybrać fototapetę przedstawiającą oryginalne ilustracje i komiksy. Jasne zasłony w zygzaki, paski lub grochy, wprowadzą większą dynamikę do wnętrza.

Nowoczesne wnętrze - fototapety pop art

W takim wnętrzu dominują jasne kolory. Możesz w nim postawić tanie, ale oryginalne akcesoria. Na ścianach możesz powiesić obrazy i fototapety w stylu Andy’ego Warhola. Jeśli masz nietypowe pomieszczenie, fototapeta może być wykonana na indywidualne zamówienie, konkretnie na rozmiar. Taki styl świetnie wygląda nie tylko w domu i mieszkaniu, ale również w restauracji, kinie, biurze, kawiarni, czy na siłowni. Meble mają jasne wykończenie. Na ścianach można powiesić fototapety pop art, obrazy i plakaty. Pomieszczenie jest dobrze oświetlone. Można w nim zainstalować kolorowe neonowe lampki i oświetlenie LED. Artykuły gospodarstwa domowego można wykorzystać jako funkcjonalne akcesoria. Na przykład butelki mogą odgrywać rolę wazonu, a strony z komiksów mogą pełnić funkcję dekoracji ściennych.

Kolorowe wnętrze w stylu pop art

Wnętrze w stylu pop art jest wesołe i energetyczne. Niezwykłe połączenie kolorów, dekoracji i akcesoriów pozwala stworzyć niezwykły pokój. Możesz się w nim nie tylko wspaniale zrelaksować, ale też dobrze bawić i żyć pełnią życia. Jeśli jeszcze nie jesteś gotowy na to, aby radykalnie zmienić swoje mieszkanie, możesz zawsze wybrać akcent w stylu pop art. Możesz zaprojektować pokój w spokojnym stylu, łączącym 2-4 kolory. Fototapeta pop art, rysunek, naklejka lub płyty winylowe na jednej ścianie, będą wspaniale wyglądać.
Sortowanie

Serwis TAPETY4U wykona dla Ciebie Dekoracje ścienne, takie jak FotoTapety, FotoObrazy, FotoNaklejki i FotoPlakaty ze zdjęciem. Możesz przesłać własne zdjęcie lub wybrać jedno z wielomilionowej kolekcji Adobe Stock. Na serwisie www.foto4u.pl wywołujemy także Najtaniej w Internecie odbitki cyfrowe zdjęć, wykonujemy Foto Prezenty i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy kurierem do wielu miast w Polsce, m.in: Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin. Dążymy do tego aby wykonywane przez nas usługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.