Szukaj motywu

Wg Kategorii

FotoTapety Niebo nocą

Fototapeta niebo nocą - ozdoba, która zachwyci wszystkich

Szukasz sposobu, by w nietuzinkowy sposób zaaranżować swoje wnętrza? Wypróbuj naścienne fototapety niebo nocą. Spektakularne zjawiska, które zachodzą na nocnym niebie to doskonały motyw na fototapetę z efektem wow. Możesz zdecydować się na fototapetę gwiazdy na niebie w klasycznych odcieniach bieli i granatu, jak również przedstawiającą jedno ze spektakularnych zjawisk na niebie. Z pewnością intrygująco będzie wyglądać fototapeta niebo nocą przedstawiająca zorzę polarną. Emisje w zakresie barwy niebieskiej, zielonej, żółtej czy czerwonej tworzą spektakularne widowisko, od którego trudno oderwać wzrok, a w formie fototapety nocne niebo można będzie je podziwiać na co dzień.

Fototapeta niebo nocą do sypialni

Fototapeta nocne niebo na ścianę doskonale sprawdzi się jako dekoracja w wielu pomieszczeniach, choćby w sypialni. W końcu cóż może bardziej kojarzyć się z zasypianiem niż gwiaździste niebo? To zdecydowanie wzór, który pomoże się wyciszyć, zrelaksować, ale także skłoni do głębszej refleksji. O czym ty myślisz, kiedy patrzysz w niebo? Niebo usłane milionami gwiazd to doskonały motyw na dekorację do sypialni, która ułatwi zasypianie, a także skłonić do przemyśleń. Mając w zasięgu wzroku piękną fototapetę gwiazdy na niebie, przyjemniej będzie snuć plany na przyszłość i oddawać się marzeniom.

Fototapeta nocne niebo - najlepsza jakość w doskonałej cenie

Fototapety niebo nocą to doskonałe rozwiązanie dekoracyjne dla Twojego domu ze względu na bardzo wysoką jakość wydruku oraz wykorzystanych materiałów w trakcie produkcji. Głębia kolorów oraz wierne odwzorowanie szczegółów motywu sprawia, że fototapeta nocne niebo na wymiar gwarantuje zjawiskowy efekt na ścianie. Jeśli warunki przestrzenne na to pozwalają, to warto zdecydować się na fototapetę niebo nocą w dużym formacie, by stworzyć piorunujące wrażenie. Za takim rozwiązaniem dekoracyjnym przemawiają także względy praktyczne. Fototapeta gwiazdy na niebie, zamówiona w naszym sklepie jest bardzo prosta w montażu, dlatego można ją umieścić na ścianie bez pomocy fachowców i odmienić wnętrze niewielkim kosztem.

1. O czym pamiętać podczas przygotowywania pliku, żeby fototapeta nocne niebo wyróżniała się wysoką jakością?

Tapeta niebo nocą musi wyróżniać się wysoką jakością - zwróć uwagę na rozdzielczość i odpowiedni rozmiar pliku. Przyjmuje się, że na 1m2 zadruku musi przypadać bezwzględnie min. 1000 px, najlepiej 2000 px. Rozdzielczość powinna wynosić min. 72 dpi, jednak polecamy 300 dpi - techniczne detale mają ogromne znaczenie w końcowym efekcie. Przygotowując własne zdjęcia zwróć uwagę na to, by były odpowiednio skadrowane, charakteryzowały się prawidłowym balansem kolorów oraz dobrą jasnością i kontrastem.

2. Jak stworzyć tapetę z własnych zdjęć?

Wystarczy załadować do naszego kreatora wybrane pliki w formacie JPG lub PNG i zaznaczyć pożądane parametry. Na etapie składania zamówienia będziesz decydować o dodatkowych efektach (np. sepia, cold), o rozmiarze wydruku i o rodzaju podłoża, które warto dopasować do rodzaju ściany i warunków panujących w pomieszczeniu (np. wilgoć w łazience).

3. Fototapeta niebo nocą - jakie są ograniczenia w rozmiarze?

Najmniejsza fototapeta mierzy 30x30 cm, a największa może osiągać wysokość 935 cm na 624 cm szerokości.

4. Czy tapeta gwiazdy na niebie jest zawsze dostarczana w jednej części?

W jednym kawałku są dostarczane fototapety do 135 cm szerokości. Jeśli zamówiona przez ciebie tapeta jest szersza, zostanie podzielona na specjalne bryty z zakładką, aby nie było widać łączeń. Pamiętaj o tym, że podczas klejenia należy z uwagą dopasować wzór.
Sortowanie