Szukaj motywu

Wg Kategorii

FotoTapety Łowienie ryb

Fototapety - łowienie ryb

Twoją pasją jest wędkarstwo? A może pasjonują cię ryby zamieszkujące słodkie lub słone wody? Poszukaj nowej tapety wędkarskiej, która przeniesie cię zawsze w twoje ulubione miejsce i przywoła wspomnienia ciszy, doświadczeń spotkania z różnymi gatunkami ryb. Ta pasja pozwala obcować z naturą i doskonale się wyciszyć - dlaczego nie pokazać jej na ścianach w swoim domu? Poznaj całą naszą ofertę lub czytaj dalej, by poznać najciekawsze pomysły na tapety wędkarskie do domu i nie tylko.

Wędkarstwo - tapety do restauracji, a może hotelu?

Jesteś osobą, która założyła lub jest ważnym członkiem koła wędkarskiego, klubu, stowarzyszenia lub innej organizacji, która zrzesza pasjonatów? Odmień miejsce waszych spotkań zamawiając fototapetę wędkarską na ścianę. Dzięki niej nawet najbardziej ponure pomieszczenie nabierze barw, a ty nie będziesz musiał inwestować zbyt w wiele w remont.
Tapety wędkarskie mogą znaleźć się także na ścianie w restauracji, hotelu lub innych miejsc, które serwują ryby złowione przez wędkarzy, podkreślając tym samym jakość żywności. Być może szukasz pomysłu na ciekawe udekorowanie miejsca pracy lub innych przestrzeni? Tego rodzaju tapety mogą znaleźć się wszędzie, pokazując twoją pasję i nie raz zaskakując klientów.

Fototapety ryby i wędkarstwo - pomysł na zmianę ścian w domu

Tapety wędkarskie 3D to doskonały sposób na szybką zmianę aranżacji twojej łazienki - ze względu na motyw wody doskonale odnajdą się w tym wnętrzu. Pamiętaj tylko o tym, by wybrać z uwagą podłoże, by dekoracja nie niszczała pod wpływem wilgoci i wysokiej temperatury. Tapety wędkarskie mogą ozdobić twoją domową pracownię, a nawet salon lub sypialnię - jeśli twój partner nie jest zachwycony pomysłem zaproponuj, że dekoracja znajdzie się tylko na fragmencie ściany lub pokaż mu nasze wzory, a na pewno zmieni zdanie!

Tapety wędkarskie 3d i inne ciekawe motywy

Nie jesteś pewien co wybrać? Poszukaj pięknego widoku przedstawiającego rzekę pełną ryb z wędkarzem siedzącym u brzegu lub stojącym w wodzie, by przenieść się daleko poza ściany swojego domu. Wolisz subtelniejsze motywy? Poszukaj tapety z powtarzalnym motywem ryb, które pasują do wnętrz nowoczesnych, a nawet eleganckich, w zależności od efektów zastosowanych na dekoracji. Możesz wybrać także graficzne przedstawienia tematyki, idealne do pokoju dziecięcego - dzięki nim maluch przeniesie się w fascynujący świat baśni i wędkarstwa.
Masz własne pomysły na to, jak powinna wyglądać tapeta wędkarska? Koniecznie zobacz całą naszą ofertę lub zamów własny projekt ze zdjęcia!
Sortowanie