Tapety Złoty

Złota tapeta na ścianę

Tapety z złotym wzorem są wymarzoną dekoracją do eleganckich domów i mieszkań. Jeśli chcesz nadać wyjątkowego wręcz niesamowitego wyglądu ścianom, postaw na tapety złote wzory - mogą to być pasy, geometryczne figury i inne modne złote tapety ścienne. Tapety złote do pokoju można zastosować w każdej przestrzeni. Złote tapety ścienne są synonimem bogactwa, przepychu. Tapety złote bez wzoru lub tapety ze złotym wzorem możesz umieścić na fragmencie ściany lub na całej jej powierzchni. Zobacz nasze "tapety złote wzór" i przygotuj się na metamorfozę swojego domu.

Symbolika koloru złotego

Złoty kolor jest kojarzony z dobrobytem, wręcz przepychem. Dodatkowo interpretuje się go jako symbol wieczności, chwały, niezniszczalności i bogactwa. Można go także łączyć z niebem i słońcem, zaufaniem, a nawet boską mocą i mądrością. Współcześnie kojarzy się go wciąż z wysoką wartością, elegancją, prestiżem i wyrafinowaniem.

Gdzie pasują tapety złote wzory?

Złota tapeta na ścianę nada każdemu wnętrzu reprezentatywności, stając się przykuwającym uwagę detalem. Można je bez problemu przykleić w każdym wnętrzu - w salonie za sofą, w sypialni za wezgłowiem łóżka, w przedpokoju, a nawet w łazience! Wszystko zależy od tego, jaki wybierzesz podkład - niektóre modele sprawdzą się nawet we wnętrzach z podwyższoną wilgotnością. Do jakiego stylu pasuje złota tapeta na ścianę? Z pewnością do wnętrz glamour, które ociekają przepychem, są pełne złoceń, obrazów w wielkich, rzeźbionych ramach i innych wyrazistych dekoracji. W zależności od wzoru, można nim ozdobić także wnętrza nowoczesne, należy jednak uważać, by nie przesadzić.

Złota tapeta ścienne - modne motywy

Tapety złote wzory, które odmienią twoje wnętrze? Proponujemy motyw pawich piór, który z pewnością wyróżni cię na tle innych, a także powtarzalne, eleganckie wzory, wręcz idealne do eleganckich przestrzeni. Poszukaj także motywów roślinnych, które nadal królują w nowoczesnych wnętrzach oraz geometrycznych, aby bez trudu dopasować je do wielu przestrzeni.
Sortowanie