Tapety

Tapety we wzory

Nowoczesne trendy w aranżacji wnętrz bardzo często odwołują się do wykorzystania tapet ściennych we wzory. Świetnie sprawdzają się we wnętrzach utrzymanych w stylu minimalistycznym czy skandynawskim, przełamując nieco surowy modernistyczny klimat. Oryginalne wzory tapet sprawiają, że mogą one nawet pełnić rolę głównego elementu dekoracyjnego w danym pomieszczeniu. Wybierz jeden ze wzorów w serwisie dekoracje.foto4u i zamów tapetę na miarę swojego wymarzonego mieszkania!
ZOBACZ NASZE POMYSŁY NA TAPETY!       OPISY PODŁOŻY DO TAPET

tapeta we wzory

Tapety geometryczne

Motywy geometryczne to najbardziej uniwersalna propozycja wśród tapet ściennych we wzory. Dzięki umiejętnemu wykorzystaniu figur możemy poprawić proporcje pomieszczeń. Jeśli twój salon wydaje się zbyt mały, możesz zastosować triki optyczne z zastosowaniem pasów poziomych (pomieszczenie będzie wydawać się szersze) lub pionowych (pokój będzie wyglądał na wyższy niż w rzeczywistości). Tapety we wzory przestrzenne dodatkowo będą miały wpływ na nadanie pomieszczeniu głębi.

Tapety we wzory na miarę

Zaletą serwisu dekoracje.foto4u jest możliwość zamówienia tapety we wzory na miarę. To bardzo wygodne rozwiązanie jeśli chcemy zaaranżować przestrzeń o specyficznych wymiarach. Wykorzystując tapety ścienne we wzory możemy stworzyć wspaniałą aranżację, wypełniając wolne przestrzenie pomiędzy zabudową kuchenną czy armaturą w łazience. Tapety na wymiar świetnie sprawdzą się również w salonie jako wykończenie przemyślanej kompozycji kolorów, wzorów i faktur.

Tapety ścienne we wzory a wystrój wnętrza

Przy wyborze tapety ściennej we wzory ogranicza nas tylko wyobraźnia. Należy jednak zwrócić uwagę, aby pasowała ona do całego wnętrza, które urządzamy. Bezpiecznym połączeniem będą tapety we wzory na miarę w prostych wnętrzach o neutralnych kolorach na ścianach. Dobrym rozwiązaniem będzie również konsekwentne trzymanie się jednolitej palety barw. Stosując tapetę we wzory warto zrezygnować z przesadnych zdobień na meblach. W serwisie dekoracje.foto4u znajdziesz mnóstwo inspiracji, z których możesz skorzystać przy okazji urządzania mieszkania.

Inspiracje