Szukaj motywu

Wg Kategorii

FotoTapety Fontanny

Malownicza fototapeta z fontannami Bellagio w Las Vegas w Stanach Zjednoczonych

Fototapety fontanny Bellagio są ogromne. Znajdują się na sztucznym jeziorze w przedniej części hotelu Bellagio. Prezentowane są tutaj ciekawe występy choreograficzne z wodą, światłem i muzyką. Przedstawienia odbywają się przed hotelem Bellagio co 30 minut popołudniami i wczesnymi wieczorami, a co 15 minut od 20 do północy.

Fascynująca fototapeta di Trevi w Rzymie we Włoszech

Fototapety na wymiar może przedstawiać jedną z najsłynniejszych na świecie fontann-Fontannę di Trevi. Zlokalizowana jest w dzielnicy Trevi w Rzymie. Liczy 26,3 metra wysokości i 49,15 m szerokości. Jest to największa barokowa fontanna w mieście. Według słynnej legendy, jeśli wrzucisz monetę do Fontanny, kiedyś wrócisz do Rzymu.

Urocze fototapety ze słynnymi fontannami

Fototapeta fontanny może przedstawiać magiczną fontannę Montjuic w Barcelonie w Hiszpanii. Została zbudowana na Międzynarodową Wystawę w Barcelonie w 1992 roku. Fototapeta gra świateł fontanny jest naprawdę niesamowita. Doskonale udekoruje każde wnętrze. Możemy też wybrać fototapetę, która przedstawia wspaniałą Fontannę of Wealth. Znajduje się w jednym z największych centrów handlowych Suntec City w Singapurze. Jest to największa na świecie fontanna według Księgi Rekordów Guinessa. O pewnych porach dnia jest wyłączana, a odwiedzający mogą przejść po mini fontannie znajdującej się na środku fontanny. Wtedy mogą zabrać monety na szczęście. Codziennie od 20 do 21 odbywają się tutaj występy laserowe, koncerty na żywo i wyświetlane są dedykowane wiadomości laserowe.

Przepiękna fototapeta z fontanną Samsona w Pałacu Peterhof

Jeśli lubisz kulturę i tradycję Rosji, być może spodobał Ci się pałac Peterhof. Możesz wtedy wybrać fototapetę na ścianę ukazującą ten niezwykły pałac Peterhof. Jest to zespół pałaców i ogrodów. Zostały założone na polecenie Piotra Wielkiego w 1710 roku. Często nazywany jest rosyjskim Wersalem. Znajduje się tutaj wiele fontann. Fototapeta fontanna może przedstawiać słynną Fontannę Samsona. Powstała w latach 30 XVIII wieku. Przedstawia moment, w którym łzy Samsona otwierają szczęki lwa, symbolizując zwycięstwo Rosji nad Szwecją w Wielkiej Wojnie Północnej.
Sortowanie