Szukaj motywu

Wg Kategorii

FotoTapety Tatry

Poczuj magię gór dzięki fototapetom Tatry

Górskie wędrówki mają w sobie coś niesamowitego. Na te najbardziej urokliwe zakątki Tatr można spoglądać codziennie z kubkiem gorącego napoju w ręku, bo fototapety Tatry panorama dają szerokie możliwości aranżacji wnętrza. Motywów na fototapety Tatry nie brakuje: można z dużą swobodą dobrać fototapetę Tatry do kolorystyki oraz wymiarów pomieszczenia tak, by stała się wyróżniającym elementem we wnętrzu. Decydując się na takie rozwiązanie, można być pewnym, że fototapeta góry Tatry będzie doskonałej jakości, ponieważ technika druku, jak i wykorzystywane do jej przygotowania materiały są najwyższej jakości.

Fototapeta Tatry panorama, która chwyta za serce

Piesze szlaki przebiegające przez dno malowniczych dolin, jak i majestatyczne szczyty sięgające chmur to widoki, które przyprawiają o szybsze bicie serca. Hipnotyzujące krajobrazy zatrzymane w formie fototapety na wymiar to widok niezwykle przyjemny dla oka, dzięki któremu wnętrze stanie się bardziej interesujące i weselsze. Nieszablonowe motywy na fototapety Tatry już nie jednego wprawiły w zachwyt. Malownicze doliny, bystre potoki, skalne progi - to charakterystyczne elementy tatrzańskiego krajobrazu. Pytanie więc, jaki motyw wybrać na fototapetę Tatry na wymiar do swojego wnętrza? Dużo zależy oczywiście od indywidualnych preferencji. Bez wątpienia zachwycać będzie fototapeta Tatry Morskie Oko. Otoczone monumentalnymi szczytami, największe i najpiękniejsze jezioro tatrzańskie ma różne oblicza w zależności od pory dnia, roku czy pogody. Tę różnorodność dobrze eksponuje fototapeta Tatry Morskie Oko. Dzięki niej będzie można napawać się widokiem jednego z najbardziej urokliwych zakątków Tatr każdego dnia.

Fototapeta ścienna Tatry wyrazem prawdziwej miłości do gór

W domu entuzjasty turystyki, alpinisty czy miłośnika wspinaczek fototapeta Tatry to sposób na wyeksponowanie swoich zainteresowań. Dla gości będzie to wyraz wrażliwości gospodarza na polską przyrodę w najlepszym wydaniu i miłości do gór. Gdy warunki atmosferyczne nie będą sprzyjać wspinaczce, fototapeta Tatry panorama pozwoli wrócić pamięcią do najwspanialszych chwil spędzonych w otoczeniu górskich szczytów. Mając przed oczami fototapetę ścienną Tatry, przyjemniej będzie planować kolejne wędrówki i oddawać się relaksowi.

1. Jak przygotować plik, by nowa fototapeta Tatry wyróżniała się wysoką jakością?

Fototapeta góry Tatry musi charakteryzować się wysoką rozdzielczością dostosowaną do rozmiaru zamawianej tapety. To szczególnie ważne, jeśli korzystasz ze swoich zdjęć - przygotowaliśmy dla ciebie także fotografie profesjonalistów, które zawsze będą pięknie wydrukowane. Jeśli nie jesteś pewien, jak przygotować własny plik, sprawdź dokładnie balans kolorów, jasność, kontrast i dopasuj kadr. Rozdzielczość powinna wynosić min. 72 dpi, choć polecamy pliki 300 dpi. Dodatkowo na każdy 1m2 zadruku musi przypadać 2000 pikseli (minimum 1000).

2. Jaki jest największy i najmniejszy rozmiar fototapety z motywem gór?

Najmniejszy rozmiar fototapety, jaki można zamówić w naszym fotolabie, wynosi 30x30 cm, a największy 935x624 cm.

3. Jak stworzyć indywidualną tapetę z użyciem własnych fotografii?

Załaduj do naszego kreatora pliki w odpowiednim formacie (JPG, PNG), wybierz rodzaj wydruku, jego wielkość i dopasuj podłoże do miejsca, w jakim zostanie przyklejona tapeta. Możesz dodać efekty takie jak sepia, czarno-biały lub cold i podejrzeć wizualizacje.

4. Czy fototapeta Morskie Oko zostanie dostarczona w jednym kawałku?

Fototapeta Tatry panorama lub z innym motywem gór nie zawsze jest dostarczana w jednym kawałku - jest to związane z wielkością brytów. Jeśli szerokość fototapety przekroczy 135 cm, zostanie podzielona na kawałki. Pamiętaj o tym, że należy ją kleić na zakładkę i dopasować do siebie wzór.
Sortowanie