Szukaj motywu

Wg Kategorii

FotoTapety Latarnie morskie, wiatraki

Fototapeta - latarnie morskie i wiatraki

Lubisz klimaty nadmorskie, szczególnie nabrzeża, które urzekają surową naturą, wysokimi latarniami pomagającymi bezpiecznie przybić do portu żeglarzom i piękną morską tonią? Zamów tapety z latarniami morskimi lub wiatrakami, które staną się dekoracją praktycznie w każdym wnętrzu! Jeśli wybierzesz wiatraki tapety lateksowe, bez problemu przymocujesz je w salonie lub w sypialni, a jeśli na podłożu winylowym na flizelinie, udekorujesz nimi nawet łazienkę i kuchnię! Fototapety latarnie należą do kategorii "Architektura", wśród której można znaleźć m.in. fontanny, mosty, a nawet miejsca kultu. Zajmują szczególne miejsce, gdyż są osadzone wśród natury. Koniecznie zobacz dostępne propozycje, by w prosty sposób przeprowadzić udaną metamorfozę wnętrza.

Latarnia morska - tapeta

Tapeta z latarnią morską będzie znakomitym wyborem do wnętrz marynistycznych oraz nowoczesnych. Zamocuj ją na ścianie w towarzystwie koła ratunkowego, steru, lin i innych dekoracji, by wnętrze przypominały nadmorską posiadłość. Jeśli umieścisz ją za klasyczną sofą, nadal będzie przykuwała uwagę gości i zmieniała nieco odbiór wnętrza. Gdy wybierzesz latarnię, wokół której rośnie zielona trawa uchwyconą z odpowiedniej perspektywy, powiększysz optycznie przestrzeń!
Latarnie morskie - tapety w ciemnej, granatowej kolorystyce wniosą do wnętrza dużo tajemniczości. Nie stanie się jednak ponure, jeśli zadbasz o to, by kontrastowało z jasnym umeblowaniem lub ścianami. Latarnia ze światłem będzie pięknie zdobiła salon, sypialnię, a także łazienkę, która naturalnie kojarzy się z wodą. Jeśli lubisz krajobrazy, wybierz tapety latarnie morskie widoczne z oddali, wokół których rozpościerają się skały, woda, najlepiej uchwycone podczas zachodu słońca, mieniąc się feerią barw. Niesamowicie wygląda też latarnia, gdy rozbryzguje się wokół niej piana oraz w towarzystwie ogromnej tarczy księżyca.

Wiatraki - tapety

Jeśli fototapeta latarnie nie przypadła ci do gustu, obejrzyj wiatraki! Zebraliśmy w jednym miejscu słynne holenderskie budowle, jak i nowoczesne maszyny wytwarzające energię. Dzięki temu przyozdobisz dom w stylu wiejskim, a także futurystycznym. Podobnie jak w przypadku latarni, zwróć uwagę na kolorystykę i ujęcie - może to być zbliżenie na wiatrak, budowla w oddali, a nawet monochromatyczna scena w nieco nostalgicznym stylu.
Sam zdecyduj co wolisz, po czym ustal podłoże, wymiary, dodaj efekty i zamów fototapetę, dzięki której każdy pokój zaskoczy ciebie, jak i pozostałych domowników.
Sortowanie