Szukaj motywu

Wg Kategorii

FotoObrazy Do SPA

Fotoobrazy do spa - idealne miejsce na relaks

Spa oferuje szereg zabiegów terapeutycznych, przede wszystkim masaże, zabiegi na ciało, maseczki. Wizyta w spa może poprawić nasze samopoczucie. Niektóre specjalistyczne zabiegi spa mogą pomóc w rozwiązywaniu problemów medycznych i psychicznych. Fotoobraz do spa może uatrakcyjnić wnętrze. W spa powinna panować spokojna i relaksująca atmosfera.

Fotoobrazy do spa - jak zaaranżować wnętrze

Ciemne kolory fotoobrazów mogą sprawić, że pokój stanie się optycznie przytulniejszy i mniejszy. Jeśli natomiast zdecydujemy się na fotoobrazy do salonu spa w jaśniejszych kolorach, tworzymy otwartą, przewiewną przestrzeń. Powinniśmy harmonijnie łączyć różne odcienie tych samych kolorów. Przy aranżacji spa możemy też pomyśleć o terapii kolorami. Fotoobrazy na płótnie mogą być w chłodniejszych tonach zieleni, błękitu i fioletu. Idealne będą też relaksujące, delikatne pastele.

Możemy wybrać przepiękne obrazy do salonu spa, przedstawiające plażę lub delikatne, kwiatowe freski. Zdecydujmy się na fotoobrazy, które stworzą naprawdę relaksującą i zapierającą dech w piersiach przestrzeń.

Fotoobrazy do spa najpiękniejsze wzory

Piasek między palcami, zapach słonego powietrza i ciepły wiatr falujący włosy, kto nie chciałby być nad morzem? Cóż może obraz do spa nie przeniesie nas nad morze, ale na pewno doskonale zrelaksuje. Widok białego piasku i krystalicznie niebieskich wód doskonale uspokaja. Płynnie się łączą z żółtymi i pomarańczowymi promieniami słońca. Na pierwszym planie lub w tle mogą się też znaleźć przepiękne palmy. Zwracamy uwagę na to, aby dekoracje salonu spa są doskonałej jakości. Dbamy o szczegóły, dlatego klienci spa mogą poczuć się tak, jakby byli nad morzem. W fotoobrazach wykorzystujemy tylko obrazy najwyższej rozdzielczości.

Fotoobrazy przedstawiają tropikalne plaże z kołyszącymi się palmami, kolorowe plażowe domki, piękne zachody słońca, promenady i drewniane pomosty. Możemy wybierać spośród wielu projektów. Gwarantujemy fotoobrazy najwyższej jakości.
Sortowanie