Szukaj motywu

Wg Kategorii

FotoPlakaty Do Salonu fryzjerskiego

Plakaty do salonu fryzjerskiego

Planujesz metamorfozę swojego salonu fryzjerskiego? W naszej ofercie znajdziesz modne plakaty fryzury, które świetnie pokażą to, co możesz wykonać dla swoich klientów. Od pięknej, oryginalnej koloryzacji, po zdumiewające upięcia i loki. Plakaty na ścianę fryzury będą doskonałym uzupełnieniem wystroju twojego salonu. Plakaty na ścianę do salonu fryzjerskiego są najlepszą opcją, jeśli nie chcesz zmieniać całej aranżacji i nowa fototapeta to zbyt wiele. Plakat do salonu fryzjerskiego to mnóstwo możliwości - zobacz, co przygotowaliśmy w naszej ofercie z myślą o tobie i twoich klientach.

Jaki plakat do salonu fryzjerskiego?

Plakaty do salonu fryzjerskiego powinny być dopasowane tematycznie - możesz wybrać zdjęcia fryzur klientek, fotografie zaczerpnięte z banków zdjęć lub wymowne, nieco zabawne grafiki. Doskonałym pomysłem są również sugestywne napisy z cytatami znanych gwiazd, złotymi myślami lub np. wskazówkami pielęgnacyjnymi. Na plakacie może znaleźć się nawet twój logotyp wraz z nazwą.
Rozmiar nie pozostaje bez znaczenia - zwróć uwagę na to, by nie dominował ściany, ani nie gubił się ze względu na zbyt małą wielkość. Jeśli nie jesteś pewien, jaki rozmiar będzie odpowiedni, użyj taśmy i wyznacz na ścianie miejsce montażu porównując gotowy efekt z zamierzonym.

Na jakim materiale drukowane są plakaty do salonu fryzjerskiego?

Plakaty do salonu fryzjerskiego, jak i inne plakaty dostępne w naszej ofercie, są drukowane na dwóch rodzajach podłoży. Pierwszym z nich jest papier plakatowy 220 g/m2, który charakteryzuje się matową powierzchnią o gładkiej, równej strukturze. Doskonale oddaje cechy grafiki lub zdjęcia i może być eksponowany bez zabezpieczenia lub pod szkłem. Oferujemy także plakaty fryzjerskie na papierze fotograficznym extra błyszczącym 275 g/m2, które jak sama nazwa wskazuje, posiadają dodatkowy połysk. Nie powinno się ich umieszczać pod szkłem. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o materiałach druku, sprawdź rodzaje podłoży.

Czy mogę wydrukować plakat do salonu fryzjerskiego z własnych zdjęć?

Tak, możesz wydrukować plakat do salonu fryzjerskiego z własnych zdjęć, zwróć jednak uwagę na to, by były to pliki o odpowiedniej rozdzielczości, kompozycji, poziomie jasności, kontrastu i innych cechach, by zdobiły ściany twojej firmy. Jeśli chcesz to zrobić, wybierz zakładkę "Wydruk z własnego zdjęcia", by znaleźć się w specjalnym kreatorze umożliwiającym wybór rodzaju wydruku, podłoża, wymiarów oraz dodatkowych efektów.

Czy plakaty są dostępne od razu z ramką?

Plakaty fryzjerskie są dostarczane jako sam wydruk, bez dodatkowych ram, antyram i innych dodatków - nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by zamówić je z zewnętrznych źródeł. Nasze plakaty wyglądają doskonale bez ramek, dlatego możesz je zawiesić innymi nowoczesnymi sposobami.

Jaka powinna być rozdzielczość zdjęcia lub grafiki na plakaty fryzjerskie?

Polecamy, by używać zdjęć o najwyższej rozdzielczości 300 dpi, dopasowując rozdzielczość pliku w px według wzoru: rozmiar plakatu w cm / 2,54 x 300 dpi. Przykładowo plakat o wielkości A3 czyli wymiarach 29,7x42 cm będzie wymagał pliku o minimalnej rozdzielczości 3508x4961 px. Jeśli nie jesteś pewny, jaka rozdzielczość będzie odpowiednia, zawsze możesz się z nami skontaktować. Plakaty w bardzo dużych formatach nie wymagają rozdzielczości 300 dpi, dlatego odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna.
Sortowanie