Szukaj motywu

Wg Kategorii

FotoTapety Mosty

Fototapety mosty - London Bridge

London Bridge jest jedną z najbardziej popularnych, londyńskich atrakcji. Pod arkadami stacji London Bridge dotrzemy do podziemia i poznamy bogatą historię stolicy Wielkiej Brytanii, od rzymskiej inwazji, po Wielki Ogień w Londynie i brutalne morderstwa Kuby Rozpruwacza. Fototapeta mosty świetnie sprawdzą się w każdym wnętrzu. Przedstawiają wspaniałe miasto i architekturę Londynu. Fototapety mosty są niezwykle urokliwe. Może znajdować się na nich Tower Bridge. Takie fototapety przeniosą nas do wiktoriańskiego Londynu.

Fototapety mosty - Golden Gate

Jeśli nie wiemy, jak ożywić swoje wnętrze, możemy wybrać fototapety 3D mosty. Jeśli podoba nam się Golden Gate, koniecznie poszukajmy taką fototapetę. Bez problemu możemy wybrać fototapety mosty czarno-białe lub kolorowe. Mogą przedstawiać niezwykły Golden Gate. Znajduje się w San Francisco w Stanach Zjednoczonych. Dzięki łagodnie zakrzywionym liniom i głębokiemu pomarańczowemu odcieniowi most Golden Gate jest rozpoznawalny na całym świecie. Długi na 1,5 km wiszący most łączy San Francisco z hrabstwem Marin. Możemy wybrać do domu lub biura fototapety z mostem Golden Gate. Warto wybrać się do punktu widokowego Golden Gate. Znajduje się w południowo-zachodniej części mostu. Jest popularny wśród rowerzystów, turystów i biegaczy, którzy mogą się tutaj zatrzymać na chwilę medytacji. Fototapety mosty wiszące są coraz bardziej popularne, ponieważ nadają wnętrzu wyjątkowy klimat. Możemy też wybrać fototapety, przedstawiające Fort Point, czyli ceglaną twierdzę z czasów wojny secesyjnej, usytuowaną pod Golden Gate.

Fototapety mosty - Charles Bridge

Most Karola w Pradze to gotycki most, łączy Starówkę z Małą Strane. Fototapety mosty linowe są spektakularne i zabierają dech w piersiach. Mogą przedstawiać słynny most Karola w Pradze. W ciągu pierwszych kilku stuleci nazywany był Kamiennym Mostem. Fototapetę z takim mostem możemy zawiesić na ścianę. Budowę mostu zlecił król czeski i cesarz rzymski Karol IV. Niektórzy twierdzą, że żółtka jaj zostały wymieszane w moździerzu, aby wzmocnić konstrukcję mostu. Fototapety z tym mostem mogą być wykonane na wymiar. Budowa mostu rozpoczęła się w 1357 roku. Za budowę był odpowiedzialny architekt Petr Parler, który zaprojektował m.in. katedrę Św. Wita na Zamku Praskim. Taką fototapetę można śmiało wybrać do salonu i do sypialni. Z pewnością podkreśli nasze zainteresowania.
Sortowanie