Szukaj motywu

Wg Kategorii

FotoObrazy

Fotoobrazy - obrazy na płótnie ze zdjęcia

Obraz na płótnie ze zdjęcia to znakomity pomysł na przygotowanie ciekawej dekoracji domu. Niewielkim kosztem możemy stworzyć w naszym domu czy mieszkaniu zupełnie nowy klimat. Ze względu na swoją uniwersalność, fotoobraz ze zdjęcia wkomponuje się w wystrój każdego wnętrza. Wszystko zależy od naszych preferencji i kreatywności. Do stworzenia obrazu na płótnie możemy użyć swoich własnych fotografii lub skorzystać z jednego ze zdjęć dostępnych w wielomilionowej bazie grafik, zdjęć i obrazów, w którego znalezieniu pomoże nasza wyszukiwarka. Przygotowaliśmy także podział zdjęć wg kategorii i wg przeznaczenia.
INSPIRACJE NA FOTOOBRAZY NA PŁÓTNIE       OPISY PÓŁCIEN DO DRUKU FOTOOBRAZÓW

fotoobraz

Jak wybrać obraz na płótnie ze zdjęcia do wnętrza?

W zależności od stylistyki wnętrza, w którym chcielibyśmy powiesić fotoobraz, możemy wybierać różne motywy przewodnie zdjęć do nadruku. W pomieszczeniach utrzymanych w stylu nowoczesnym, doskonale sprawdzą się obrazy na płótnie ze zdjęciem panoramy miasta. We wnętrzach zaaranżowanych na styl klasyczny lub nawet rustykalny warto postawić na motywy krajobrazów naturalnych lub reprodukcje dzieł znanych malarzy. We wnętrzach takich jak kuchnia można powiesić fotoobraz ze zdjęciem z motywem kulinarnym, a charakter łazienki podkreślić obrazem z elementami natury.

FotoObraz ze zdjęcia jako pomysł na prezent

FotoObraz na płótnie ze zdjęcia może również okazać się bardzo oryginalnym i osobistym prezentem dla bliskich. Świetnie sprawdzi się jako pamiątkowy upominek z okazji “parapetówki” dla właścicieli nowego mieszkania czy domu. Jeśli mamy dostęp do rodzinnego archiwum osoby, której chcemy sprawić niespodziankę, to obraz ze zdjęcia będzie trafionym prezentem dla rodziny czy przyjaciół, którzy lubią dekorować swój dom zdjęciami, które przypominają najpiękniejsze chwile z naszego życia.

Mozaika z FotoObrazu na płótnie

Bardzo ciekawym rozwiązaniem aranżacyjnym do domu i mieszkania są różne kompozycje, które można stworzyć z obrazów ze zdjęć. Modne są szczególnie mozaiki, które tworzą jeden spójny obraz z połączenia kilku elementów (np. tryptyki - składające się z trzech części lub pentaptyki składające się z pięciu części). Pojedyncze fotoobrazy ze zdjęciem na płótnie mogą również być użyte do stworzenia galerii zdjęć rodzinnych.

Inspiracje