Szukaj motywu

Wg Kategorii

FotoTapety Do Klubu Fitness

Fototapety do klubu fitness - kolory motywujące do ćwiczeń

Kolory mogą wpływać na efektywność treningu. Badania pokazują, że kolory mogą wpłynąć na nasz nastrój. Odpowiedni kolor może dostarczyć energii potrzebnej do przeprowadzenia treningu. Wywołuje określone reakcje psychologiczne i fizjologiczne. Przy projektowaniu siłowni powinniśmy wziąć pod uwagę wielkość pomieszczeń, oświetlenie i podłogę.

Fototapety do klubu fitness - trening siłowy i aerobowy

Do sali ze sprzętem siłowym możemy wybrać niebieski. Fototapety do klubu fitness z niebieskimi akcentami wytwarzają w organizmie uspokajające substancje chemiczne. Dlatego wybierzmy spokojne odcienie błękitu. Kolor niebieski zwiększa produktywność i tłumi apetyt. Kulturyści najczęściej ćwiczą w niebieskich pomieszczeniach. Jeśli wybieramy kolor do sali do treningu aerobowego, pomyślmy o jasnych odcieniach. Czerwony zwiększa tętno i oddech. Może ożywić mózg. Pamiętajmy jednak, że czerwony może pobudzać apetyt. Przyciąga najwięcej uwagi i wzbudza silne emocje. Oznacza odwagę, siłę i moc. Jest stymulujący, żywy i ekscytujący. Żółty przyspiesza metabolizm i zwiększa koncentrację. Jest atrakcyjnym kolorem. Przekazuje młodzieńczą, świeżą energię. Ten kolor słońca podnosi na duchu i rozjaśnia wnętrze. Wiąże się z sukcesem i pewnością. Pomarańczowy zachęca do entuzjazmu i radości. Jeśli jasne kolory wydają się przytłaczające, wybierzmy jako akcentujące. Inspiruje do działania i motywuje.

Fototapety do klubu fitness - sala do jogi

Do sali do jogi możemy wybrać spokojne kolory na ścian. Odcienie nawiązujące do natury wywołują uczucie spokoju. Fototapety do fitness clubu mogą mieć błękitne lub zielone wzory. Mogą przedstawiać niebo lub morze. Niebieski kolor uspokaja. Zielony jest odświeżający i spokojny. Zapewnia spokojny i bezpieczny klimat. Czarny wywołuje uczucie mocy i siły i dlatego możemy wybrać fototapety w takim kolorze do sali do jogi. Jest wyrafinowany, elegancki i zwiększa pewność siebie. Przy aranżacji salonu fitness weźmy pod uwagę terapię kolorów.
Sortowanie
Poprzednia123Następna