Szukaj motywu

Wg Kategorii

FotoTapety Do Dentysty

Idealne fototapety do dentysty - jak zaprojektować poczekalnię

Atrakcyjna poczekalnia dla pacjentów podkreśli spokój i troskę. Robi dobre pierwsze wrażenie. Spójrzmy prawdzie w oczy, wizyty stomatologiczne wiążą się z dyskomfortem i bólem. Ludzie nie lubią chodzić do dentysty. Ze względu na tradycyjną niechęć do wizyt stomatologa, musimy popracować nad tym, aby przestrzeń była ciepła i przytulna. W poczekalni klienci siedzą i czekają zdenerwowani, aż wejdą do gabinetu. Spędzają tam dużo czasu. Dlatego postarajmy się, aby wnętrze było spokojne i wygodne.

Fototapety do dentysty - jak wybrać kolory?

Kiedy klienci po raz pierwszy wchodzą do poczekalni, powinni natychmiast się poczuć jak u siebie. Nie musisz od razu wybierać rustykalnych dekoracji. Fototapety do dentysty powinni zrelaksować pacjenta. Przy wybieraniu oświetlenia, farb i fototapet, musisz zadbać o dobre samopoczucie swoich klientów. Nie wybieraj fototapet z czerwonymi wzorami. Sugerują bogactwo i energię, dlatego często są wybierane do punktów usługowych. Jednak nie wybierajmy ich do gabinetu dentysty. Pobudzają pacjentów, a przecież chcemy, żeby się uspokoili. Dostojne, wyrafinowane kolory, takie jak czarny i fioletowy, umniejszają nasz osobisty i przyjazny wizerunek. Jeśli chcesz wybrać elegancką kolorystykę, rozważ odcienie szarości. Zielone wzory są kojące i naturalnie wybierane do placówek służby zdrowia.

Fototapety do dentysty - idealne kolory

Żółty kolor zamiast koić, daje zastrzyk energii. Możemy się starać, by gabinet dentystyczny był wesoły, ale zbyt dużo żółci powoduje napięcie. Dlatego jest to bezpieczny kolor, tylko wtedy, gdy wybieramy go jako tło. Fototapeta do dentysty nie powinna mieć brązowych wzorów. Są zbyt stonowane i męskie. Róż i fiolet dają poczucie czystości i zdrowia i jeśli nie urażą mężczyzn, możemy je wybrać. Niebieski jest relaksujący, ale może sprawiać wrażenie, że czas płynie wolniej. Białe i neutralne kolory stanowią idealne tło dla bardziej jaskrawych odcieni. Wybierzmy jeden dominujący kolor i połączmy z neutralnymi, chłodnymi i czystymi kolorami (np. beżowym, niebieskim lub brązowym).
Sortowanie