Szukaj motywu

Wg Kategorii

FotoTapety Do Sushi baru

Idealne fototapety do sushi baru - wyjątkowy klimat

Bary sushi cieszą się coraz większą popularnością na polskim rynku. Wybór jest naprawdę ogromny. Nawet najbardziej wybredny klient znajdzie coś dla siebie. Menu jest bardzo ważne, ale aranżacja lokalu również. Fototapety do sushi baru mogą przedstawiać ciekawe wzory. Zainspirowane są wyjątkową kulturą japońską. Popularne fototapety przedstawiają subtelne liście bambusa albo delikatne pędy drzew bambusowych. Mogą też przypominać japońskie maty. Fototapeta do sushi baru może przedstawiać wyjątkowe, japońskie pejzaże. Do wystroju sushi baru doskonale pasują też motywy z urzekającymi kwiatami wiśni, imponującą górą Fuji lub wschodnie, oryginalne ornamenty. Każda fototapeta wyróżnia się najwyższą jakością i wiernym odwzorowaniem szczegółów. Ciekawym pomysłem może być motyw zielonej herbaty, sushi i sake. Wnętrze będzie oryginalne i przytulne.

Oryginalne fototapety do sushi baru

Możemy wybrać fototapetę z humorystycznym wzorem. Fototapeta sushi jest chętnie wybierana przez smakoszy japońskiej kuchni. Na ciemnym tle mogą się znaleźć różne rodzaje wybornego sushi, np. nigri, futomaki i hosomaki. Można ją wygodnie umieścić na ścianie. Kultura i sztuka japońska jest ściśle związana z filozofią zen. Dlatego bar sushi powinien być prosty, minimalistyczny i funkcjonalny. Stylistyka jest zainspirowana naturą i dąży do harmonii. Fototapeta na ścianę wspaniale udekoruje każde wnętrze. Zadbajmy o to, aby sushi bar nie był zagracony i nie przesadzajmy z dodatkami.

Fototapety na wymiar wspaniale udekorują wnętrze

Fototapeta na wymiar wspaniale pasuje do innych dodatków i ozdób. Współgra z uroczymi laleczkami Kokeshi, subtelnymi papierowymi lampami, elegancką porcelaną do sushi, drzewkiem bonsai czy japońską wiśnią. Pamiętajmy, aby nie przesadzać z dodatkami. Meble powinny być geometryczne, proste i niskie. Wspaniałymi dekoracjami mogą być pagody. Są zainspirowane architektonicznymi motywami budowli sakralnych. Sushi bar może wyglądać oryginalnie.
Sortowanie