O nas

Tapety4u

FotoTapety, FotoObrazy, FotoPlakaty i FotoNaklejki.

Jesteśmy firmą działającą na rynku od 1995 roku. Zajmujemy się profesjonalnym drukowaniem fototapet, fotoobrazów na płótnie, fotoplakatów i fotonaklejek. Wykonujemy także odbitki na papierze Kodak i nadruki na różnorodnych fotoprezentach w ramach serwisu www.foto4u.pl Nasz rozbudowany park maszynowy pozwala nam zaoferować klientom wiele opcji wykonywania wydruków, druk na kilku różnych podłożach fototapet, czy płótnach Canvas, z różnym wykończeniem powierzchni. Sprawia to, że każdy szukający indywidualnego rozwiązania, które jego wnętrze ma uczynić nie tylko niebanalnym lecz wręcz wyjątkowym, znajdzie u nas właściwy produkt - fototapetę, fototapetę samprzylepną, fotoobraz, fotoplakat XXL czy fotonaklejkę.

Dlaczego my?

  • W przeciwieństwie do większości serwisów internetowych oferujących dekoracje ścienne, sami wykonujemy wszystkie wydruki w naszej drukarni. Dzięki temu jesteśmy pewni w 100% że wykonane przez nas fototapety, czy fotoobrazy z pewnością zachwycą naszych klientów.
  • Stosujemy tylko najlepsze materiały renomowanych firm, które dają gwarancję jakości kolorów i trwałości wydruków.
  • Używamy najnowszych urządzeń drukujących HP i Epson z 10-cio kolorowym systemem druku, w przeciwieństwie do większości producentów pracujących w systemie sześciu, a nawet czterech kolorów tuszy. Pozwala nam to uzyskać wyjątkową tonalność barw naszych produktów.
  • Zamówienia realizujemy zazwyczaj w 2-3 dni robocze.

Nasz zespół

Nasz zespół liczy kilkadziesiąt osób, wywodzących się w większości z branży fotograficznej i dlatego wykonamy dla Ciebie wszystkie wydruki z najwyższą starannością w fotograficznej jakości kolorów.

Opinie o nas

Ja jestem bardzo zadowolona z usług tapety4u. Bardzo szybka realizacja zamówienia, jakość wydrukowanego zdjęcia jest wysoka, a cena wyjątkowo przystępna. Efekt na ścianie - super! Ja zdecydowanie polecam.

marla2214

Zamawiałam już 2 razy i ani razu się nie zawiodłam. Bardzo solidna firma.

Jula


Serwis TAPETY4U wykona dla Ciebie Dekoracje ścienne, takie jak FotoTapety, FotoObrazy, FotoNaklejki i FotoPlakaty ze zdjęciem. Możesz przesłać własne zdjęcie lub wybrać jedno z wielomilionowej kolekcji Adobe Stock. Na serwisie www.foto4u.pl wywołujemy także Najtaniej w Internecie odbitki cyfrowe zdjęć, wykonujemy Foto Prezenty i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy kurierem do wielu miast w Polsce, m.in: Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin. Dążymy do tego aby wykonywane przez nas usługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.