Dostępne formy płatności

Szybka płatność online eCard

Płatność systemem eCard, przelewem online lub kartą płatniczą księguje się automatycznie i jest przez nas widoczna od razu po zapłacie. To najlepszy wybór, aby Twoje zamówienie zostało szybko zrealizowane.

eCardeCard

Przelew tradycyjny

Płatność za zamówienie może być dokonana także tradycyjnym przelewem, jednak wydłuża to czas realizacji zamówienie, ze względu na dłuższy (niż przy płatności online eCard) transfer międzybankowy i konieczność ręcznego zaksięgowania przelewu. Nasz numer rachunku bankowego w banku ING to: 20 1050 1445 1000 0023 4082 5898


Serwis TAPETY4U wykona dla Ciebie Dekoracje ścienne, takie jak FotoTapety, FotoObrazy, FotoNaklejki i FotoPlakaty ze zdjęciem. Możesz przesłać własne zdjęcie lub wybrać jedno z wielomilionowej kolekcji Adobe Stock. Na serwisie www.foto4u.pl wywołujemy także Najtaniej w Internecie odbitki cyfrowe zdjęć, wykonujemy Foto Prezenty i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy kurierem do wielu miast w Polsce, m.in: Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin. Dążymy do tego aby wykonywane przez nas usługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.