Tapety Żółty

Żółta tapeta na ścianę

Uwielbiasz kolor żółty? A może chcesz wnieść do swojego domu optymizm, radość, pomagając sobie modnymi dekoracjami? Tapety żółte będą strzałem w dziesiątkę! Sprawią, że będziesz ładować swoje baterie praktycznie bez wysiłku, ciesząc się piękną aranżacją na lata. Możesz je zastosować w każdej przestrzeni, umieszczając na fragmencie ściany, jaki zdobiąc nimi cały pokój. Sprawdź, jakie wzory czekają na ciebie w naszej ofercie i odśwież wygląd swoich wnętrz.

Znaczenie koloru żółtego

Tapety żółte ścienne są chętnie wybierane przez każdego, kto kocha wakacje, plażę i chętnie wraca wspomnieniami do wakacji. Ten kolor wywołuje radość życia, dodaje energii do działania i dla większości z nas ma charakter pozytywny. Symbolizuje także radość, szczęście i bogactwo - niewiele osób wie, że pomaga szybciej zapamiętywać informacje!

Gdzie pasują tapety żółte wzory?

Nie wiesz, gdzie najlepiej będą wyglądały żółte tapety? Umieść je w kuchni, dodając sobie pozytywnej energii podczas gotowania, w łazience, a także w sypialni lub w salonie, by nie dać się złemu nastrojowi, który przychodzi w najmniej oczekiwanych momentach. Nie musisz obawiać się o trwałość - tapety żółte ścienne mogą być wykonane na różnym podłożu, także kryjącym nierówności i nadającym się do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności.
Żółte tapety ścienne pasują do każdego stylu - od nowoczesnego, przez skandynawski (zgaszone odcienie), aż po prowansalski czy romantyczny i elegancki. Wszystko zależy od ich wzoru i kolorystyki.

Tapeta żółte pasy i inne modne motywy

Jakie są najmodniejsze tapety w żółte wzory? Poszukaj motywów tropikalnych - ananasów, bananów, kwiatów, które przeniosą cię znowu na wakacje. Tapeta w żółte pasy jest doskonała do nowoczesnych i eleganckich wnętrz - najbardziej uniwersalne są modele w grubsze, symetrycznie ustawione pasy. Żaden z tych motywów do ciebie nie przemawia? Sprawdź nasze pozostałe propozycje - żółte kwiaty, geometryczne kompozycje, a może delikatne balony do pokoju dziecięcego przypadną ci do gustu?
Sortowanie