Szukaj motywu

Wg Kategorii

Hantle - fitness

Ładowanie fotografii...
+
-
Hantle - fitness Plik: #92798199 | Autor:
Transformacje
Wydruk nie będzie zawierał logo Adobe Stock
Wybierz materiał
Rodzaj wydruku
Podłoże
Laminat
Ustal wymiary
Szerokość
max:
x
Wysokość
max:
Kadr
Dodaj efekty
Efekt
Cena przed rabatem: 0zł
Rabat: 0zł
Cena: 0zł
Ilośćszt.

Opisy produktów

FotoObrazy drukowane są na płótnie malarskim typu Canvas o powierzchni lekko błyszczącej, matowej lub w 100% bawełnianej matowej. Lekki połysk nadaje wydrukom charakter obrazu olejnego, natomiast bawełna sprawia, że płótno jest bardziej naturalne. Druk wykonywany jest w rozdzielczości 1440 dpi. Wydruk naciągany jest na blejtramę sosnową o grubości 2 cm. Boki obrazu także są zadrukowane i dlatego nie należy umieszczać istotnych elementów przy krawędzi kadru, jeśli chcemy mieć pewność, że elementy te będą znajdować się na części frontowej FotoObrazu. Jeśli boki obrazu mają pozostać białe, to należy napisać o tym w uwagach do zamówienia. Wykonany przez nas produkt jest gotowy do powieszenia jako dekoracja ścienna. Poniżej opisujemy cechy płócien Canvas, na których wykonujemy wydruki.

Płótno Canvas błyszczące o gramaturze 240 g/m2

Lekko błyszcząca powierzchnia dobrze oddaje strukturę płótna, na którym wykonany jest wydruk. Nadaje to obrazowi charakter obrazu olejnego. Dzięki temu wydruki na płótnie błyszczącym prezentują się atrakcyjnie.

Płótno Canvas matowe o gramaturze 240 g/m2

Matowa powierzchnia powoduje, że struktura włókien płótna jest mniej widoczna niż na płótnie błyszczącym, za to dzięki takiemu wykończeniu nie mamy na obrazie żadnych odbić światła padającego, widocznych zwłaszcza wtedy, gdy jest on powieszony na ścianie prostopadłej do okna w pomieszczeniu. Jeśli planujemy oświetlić nasz obraz to płótno matowe także sprawdzi się lepiej.

Płótno Canvas matowe w 100% bawełniane o gramaturze 360 g/m2

Matowe wykończenie powierzchni eliminuje wszystkie możliwe refleksy od powierzchni obrazu, na przykład odbicia światła wpadającego przez okno. Wybór canvasu matowego bawełnianego powinien więc mieć miejsce zawsze wtedy, gdy jego umiejscowienie na ścianie niesie za sobą ewentualność pojawienia się takich odbić. Canvas bawełniany z powodu swojego składu (100% bawełna) cechuje się mniejszą bielą niż płótna mieszane, bawełniano-poliestrowe. Posiada za to wyraźniejszą strukturę włókien, co nadaje mu naturalność płócien malarskich.

Ceny za FotoObrazy zależą od wielkości wybranego formatu oraz od wybranego rodzaju płótna Canvas. Opłata za zakup licencji na wydruk zdjęcia doliczana jest automatycznie podczas zamawiania FotoObrazu na stronach naszego serwisu.