94553443_1_3x3

Ładowanie fotografii...
+
-
94553443_1_3x3Plik: #wf5313
Transformacje
Wydruk nie będzie zawierał logo Adobe Stock
Gęstość wzoru
 
 
 
 
 
Wybierz materiał
Podłoże
Laminat
Ustal wymiary
Szerokość
max:
x
Wysokość
max:
Kadr
Dodaj efekty
Efekt
Cena przed rabatem: 0zł
Rabat: 0zł
Cena: 0zł
Ilośćszt.

Opisy produktów

Tapety we wzory wykonywane na wymiar, drukujemy na kilku różnych podłożach. Poniżej przedstawiamy krótką charakterystykę każdego z nich oraz pomieszczenia w których zazwyczaj się je stosuje. Należy pamiętać, że tapeta to produkt dużego formatu i dlatego jej jakość graficzną należy oceniać z odległości kilku metrów.

Tapeta Latex Premium - 48,90 zł/m2 *

Jest to papier syntetyczny powlekany warstwą lateksu, o gramaturze 212g/m2. Tapeta ta jest bardzo popularna do zastosowań domowych, jednak nie nadaje się do kuchni czy łazienki. Można ją delikatnie przetrzeć suchą szmatką, ale nie można jej zmywać, a tym bardziej szorować. Doskonale natomiast sprawdza się w sypialni, salonie czy pokoju dziecka. Jest to produkt o najlepszej relacji jakości do ceny. Maksymalna szerokość jednego brytu (pasa) tej tapety to 135 cm. Tapety lateksowe szersze niż 135 cm drukujemy w kilku częściach o równych szerokościach. Tapeta podczas produkcji docinana jest na styk i w ten sam sposób powinna być klejona na ścianie. Przy montażu używa się tradycyjnych klejów do tapet np. Henkel Metylan special instant lub Henkel Metylan extra.

Tapeta Flizelinowa - 59,80 zł/m2 *

Tapetę flizelinową o gramaturze 190 g/m2 przykleja się na ścianie dużo prościej, niż tapetę papierową. Klej nakłada się tylko bezpośrednio na ścianę i rolek tapety nie trzeba uprzednio namaczać. Podkład flizelinowy maskuje też, lepiej niż papier, ewentualne drobne niedoskonałości ściany. Flizelina jest rodzajem włókniny powstałym w wyniku klejenia, bądź też termicznego łączenia włókien syntetycznych. Flizelina jako podkład wpływa nie tylko na odporność tapety, ale przede wszystkim na łatwość jej klejenia, a później usuwania. W zasadzie do kładzenia na ściany tego rodzaju tapet nie potrzeba pomocy fachowca, co obniża koszt wykonania naszej dekoracji. Szerokość maksymalna jednej rolki tej tapety to 135 cm. Tapety o szerokości większej niż 135 cm drukujemy w kilku częściach o równych szerokościach brytów. Tapetę podczas produkcji docina się się na styk i w ten sam sposób musi być kładziona na ścianie.

Tapeta Winylowa na flizelinie - 69,80 zł/m2 *

Jest to zmywalna, oddychająca tapeta winylowa na podkładzie flizelinowym holenderskiego producenta. To najtrwalsza tapeta z naszej oferty - materiał powlekany PCV, który można delikatnie zmywać podczas użytkowania. Nadaje się nie tylko do salonu i pokoju, ale także do łazienek, kuchni czy też przedpokoju. Jest to tapeta "oddychająca", która przepuszcza parę wodną, pomimo warstwy winylu. Ponieważ jest grubsza od większości tapet jest optymalna do zastosowania na podłożach ściennych o nierównej strukturze. Maksymalna szerokość brytu (pasa) to 100 cm. Tapety winylowe szersze niż 100 cm drukujemy w kilku częściach o równych szerokościach. Tapeta podczas produkcji docinana jest na styk i tak też należy kleić ją na ścianie.

Tapeta Samoprzylepna (wielokrotnego odklejania) - 86,80 zł/m2 *

Tego rodzaju tapeta proponowana jest użytkownikom, którzy nie chcą zatrudniać do tapetowania fachowców ani też nie czują się na siłach, aby samemu kleić tapetę przy użyciu standardowych klejów do tapet lub też chcą mieć możliwość poprawienia montażu tapety, w przypadku niewłaściwego jej przyklejenia na ścianie. Tapetę tę, o grubości 360 g/m2, cechuje bowiem możliwość wielokrotnego przyklejania na i odklejania z powierzchni ściany. Tapety samoprzylepne szersze niż 125 cm drukujemy w kilku częściach o równych szerokościach brytów.

* Cena za 1 m2 tapety (po uwzględnieniu 50% rabatu za wydruk) nie zawiera opłaty za zakup licencji na wydruk zdjęcia. Opłata ta doliczana jest automatycznie podczas zamawiania tapety na stronach naszego serwisu.