Szukaj motywu

Wg Kategorii

Cup of tea and teapot on table

Ładowanie fotografii...
+
-
Cup of tea and teapot on tablePlik: #204889953 | Autor:
Transformacje
Wydruk nie będzie zawierał logo Adobe Stock
Wybierz materiał
Rodzaj wydruku
Podłoże
Laminat
Ustal wymiary
Szerokość
max:
x
Wysokość
max:
Kadr
Dodaj efekty
Efekt
Cena przed rabatem: 0zł
Rabat: 0zł
Cena: 0zł
Ilośćszt.

Opisy produktów

Fotonaklejka na folii błyszczącej - 58,80 zł/m2 *

Naklejka błyszcząca drukowana na folii spełni te same oczekiwania co folia matowa, ale podlegając prawom fizyki, powoduje powstawanie refleksów, które w pewnych sytuacjach nie są wskazane, a w innych przeciwnie - wręcz pożądane. Wydruki wykonujemy na folii monomerycznej ORAJET® o gramaturze 135 g/m2 i grubości 100 mikronów. Naklejki błyszczące szersze niż 100 cm drukujemy w kilku częściach o równych szerokościach.

Fotonaklejka na folii matowej - 58,80 zł/m2 *

Naklejka matowa drukowana na folii to produkt, który wyśmienicie spełni oczekiwania tych, którzy chcą wykonać nadruk na meble, lodówkę, drzwi, czy też nad blat kuchenny. Wydruki wykonujemy na folii monomerycznej ORAJET® o gramaturze 135 g/m2 i grubości 100 mikronów. Naklejki matowe szersze niż 100 cm drukujemy w kilku częściach o równych szerokościach.

Fotonaklejka witrażowa na folii przeźroczystej matowej - 58,80 zł/m2 *

Naklejka wykonana poprzez druk na folii przeźroczystej matowej to produkt optymalny na przeźroczyste, np. szklane powierzchnie drzwi lub okien. Po naklejeniu tworzy efekt witrażowy. Wydruki przepuszczają światło, a zarazem maskują od otoczenia. Wykonujemy je na folii Intercoat 1633 H14 P3 o grubości 80 mikronów. Naklejki szersze niż 100 cm drukujemy w kilku częściach o równych szerokościach.

* Cena za 1 m2 naklejki (po uwzględnieniu rabatu za wydruk) nie zawiera opłaty za zakup licencji na wydruk zdjęcia. Opłata ta doliczana jest automatycznie podczas zamawiania naklejki na stronach naszego serwisu.

Serwis TAPETY4U wykona dla Ciebie Dekoracje ścienne, takie jak FotoTapety, FotoObrazy, FotoNaklejki i FotoPlakaty ze zdjęciem. Możesz przesłać własne zdjęcie lub wybrać jedno z wielomilionowej kolekcji Adobe Stock. Na serwisie www.foto4u.pl wywołujemy także Najtaniej w Internecie odbitki cyfrowe zdjęć, wykonujemy Foto Prezenty i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy kurierem do wielu miast w Polsce, m.in: Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin. Dążymy do tego aby wykonywane przez nas usługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.