Szukaj motywu

Wg Kategorii

Piękne wydmy na Saharze.

Ładowanie fotografii...
+
-
Beautiful sand dunes in the Sahara desert.Plik: #278674849 | Autor:
Transformacje
Wydruk nie będzie zawierał logo Adobe Stock
Wybierz materiał
Rodzaj wydruku
Podłoże
Laminat
Ustal wymiary
Szerokość
max:
x
Wysokość
max:
Kadr
Dodaj efekty
Efekt
Cena przed rabatem: 0zł
Rabat: 0zł
Cena: 0zł
Ilośćszt.

Opisy produktów

Papier Plakatowy matowy o gramaturze 220 g/m2 - 58,80 zł/m2 *

Jest to podstawowy produkt do wykonywania większości plakatów i fotoplakatów. Matowa powierzchnia o gładkiej i równej strukturze bardzo ładnie oddaje cechy zdjęcia czy też grafiki, która została wydrukowana na tym papierze. Wydruki można eksponować bez zabezpieczenia, a także pod szkłem.

Papier Fotograficzny Extra błyszczący o gramaturze 275 g/m2 - 77,00 zł/m2 *

Papier błyszczący Extra o dużej gramaturze ma cechy typowego papieru fotograficznego, w tym przypadku o dodatkowo zwiększonym parametrze połysku. Zdjęcia, zwłaszcza w dużych formatach, wydrukowane na nim robią niesamowite wrażenie, uzyskane głównie dzięki wysokiej jakości tego materiału. Nie powinno się ich jednak umieszczać pod szkłem.

* Cena za 1 m2 plakatu (po uwzględnieniu rabatu za wydruk) nie zawiera opłaty za zakup licencji na wydruk zdjęcia. Opłata ta doliczana jest automatycznie podczas zamawiania FotoPlakatu na stronach naszego serwisu.

Serwis TAPETY4U wykona dla Ciebie Dekoracje ścienne, takie jak FotoTapety, FotoObrazy, FotoNaklejki i FotoPlakaty ze zdjęciem. Możesz przesłać własne zdjęcie lub wybrać jedno z wielomilionowej kolekcji Adobe Stock. Na serwisie www.foto4u.pl wywołujemy także Najtaniej w Internecie odbitki cyfrowe zdjęć, wykonujemy Foto Prezenty i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy kurierem do wielu miast w Polsce, m.in: Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin. Dążymy do tego aby wykonywane przez nas usługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.